Propanowe Pompy Ciepła Nowy Sącz  

Nowa generacja japońskich pomp ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea seria L na naturalny czynnik R290 (propan) to rewolucja w designie, wydajności, sterowaniu i zrównoważonym rozwoju.

Design jednostki wewnętrznej – odświeżona konstrukcja o niewielkich rozmiarach, łatwo wpasuje się w wystrój i przestrzeń kuchni lub pralni.

Odkryj niezrównaną wydajność pomp ciepła Panasonic klasy energetycznej A+++! Dzięki SCOP wynoszącemu 5.12, możesz być pewien, że Twój dom zostanie doskonale ogrzewany bez zbędnego obciążenia dla portfela i naszego środowiska.

Co jeszcze wyróżnia nową generację pomp ciepła Aquarea serii L? Po pierwsze, niesamowicie niższy poziom hałasu sprawia, że możesz cieszyć się spokojem i komfortem w swoim domu. A bez uciążliwych dźwięków oraz niechcianego hałasu możesz skupić się na relaksie i odpoczynku.

Ale to nie wszystko! Pompy ciepła Aquarea serii L oferują również większy komfort i wysoką wydajność niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki znaczącym usprawnieniom technologicznym zachowują mocne strony ich poprzedników, jednocześnie zapewniając efektywność i oszczędność energii na najwyższym poziomie.

Jeśli planujesz modernizację swojego domu i masz istniejące grzejniki, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest pompa ciepła Panasonic. Dzięki jej wyjątkowym cechom, będziesz mógł cieszyć się komfortem i oszczędnością energii.

Pompa ciepła Panasonic zapewnia doskonałe połączenie hydrauliczne pomiędzy jednostką wewnętrzną i zewnętrzną. Ta innowacyjna technologia umożliwia wytwarzanie wody o temperaturze do 75°C nawet przy ekstremalnych temperaturach zewnętrznych sięgających -10°C. Dzięki temu możesz bezpiecznie korzystać z ciepłej wody w każdych warunkach atmosferycznych.

Pompa ciepła Panasonic z naturalnym czynnikiem chłodniczym R290 jest nie tylko efektywna, ale także przyjazna dla środowiska. R290 jest ekologicznym środkiem chłodzącym, który minimalizuje emisję szkodliwych substancji chroniąc naszą planetę.

Jeśli szukasz najlepszych pomp ciepła Nowy Sącz, to nie mogłeś trafić lepiej! Pompa ciepła Panasonic spełni Twoje oczekiwania pod względem wydajności i oszczędności energetycznej. Zainwestuj teraz w nowoczesne rozwiązanie i ciesz się komfortem oraz niskimi rachunkami za energię.

Propanowe pompy ciepła Nowy Sącz serii L są doskonałym wyborem. Postaw na technologię przyszłości już dziś!